APIE MUS

ĮMONĖS VEIKLA

Mūsų darbų kryptis ir plėtojimo vizija - industrinė pramonės dalis apimanti kompleksiškai plačią veiklą. Kad galėtume vykdyti sudėtingus ir svarbius projektus pas mus dirba savo sričių specialistai, todėl parinksime geriausią sprendimą projekto įvykdymui.

PATIRTIS IR VIZIJA

Įmonė veiklą vykdo nuo 1999m , taigi jau artėjame prie įmonės gyvavimo 20-mečio. Stengiames visada žengti koja kojon su šiuolaikinėmis technologijų naujovėmis skiriame daug laiko naujų medžiagų bei technologijų analizei, galimybės pritaikymui, vykstame į tarptautines ir vietines parodas tobuliname ilgamečių specialistų kvalifikacias, diegiame šiuolaikines technologijas į darbų procesus. Per ilgametę darbų patirtį esame atsirinkę laiko patikrintas medžiagas bei įrangą kokybiškų darbų vykdymui.
Mūsų vizija – išlikti geriausi savo darbų srityje ir nesustoti inovacijose siekiant geriausio sprendimo

INOVACIJOS IR SAUGUMAS

ISO

Įmonė sertifikuota pagal vadybos sistemų standartų reikalavimus LST EN ISO 9001, aplinkos apsaugos sistemos pagal LST EN ISO 14001 standartą reikalavimų ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos pagal LST 1977:2008 (BSI-OHSAS 18001:2007) standartą.

DRONAI

Vienintelė ir pirmoji Lietuvoje mūsų įmonė įdiegė savo darbui vienas iš naujausių šiuolaikinių technologijų - spec. bepiločius orlaivius (dronus). Naudojame - ypatingų aukštuminių statinių ir saulės elektrinių priežiūrai, atliekamų darbų optimizavimui, kontrolei, darbų kokybės bei saugumo užtikrinimui. Bei bepiločių orlaivių pritaikymui spec. valtybinių institucijų paskirtims. Dirbame su CAA ir Valstybės apsaugos sektoriaus tarnybomis.

KITOS TECHNOLOGIJOS

Turime naujausių technologijų garsiausių industrijos spec. technikos gamintojų matavimo bei inspektavimo įrangą. Pritaikome spec. technologijas nestandartiniams projektams įgyvendinti pagal poreikį.

BENDRADARBIAVIMAS SU MOKSLO INSTITUCIJOMIS

Bendradarbiaujame su KTU bei VGTU, tehnologijų katedromis dėl naujovių pritaikymo ar plėtros industriniame sektoriuje.